Telefon
WhatsApp
Ezgi Demir

Çok memnun kaldım! Koltuklarımızı temizlemek için Diyar Temizlik firmasını tercih ettik ve sonuçtan çok etkilendik. Profesyonel ekip, koltuklarımızı tertemiz yaptı ve oldukça dikkatli çalıştı. Kesinlikle tavsiye ederim!

Selin Kaya

Okulumuz için Diyar Temizlik ile anlaştık ve sonuçtan çok mutluyuz. Koridorlar, sınıflar ve tuvaletler kusursuz bir şekilde temizlendi. Eğitim ortamımız çok daha hijyenik ve ferah bir hal aldı. Teşekkürler

Baran Öztürk

Alışveriş merkezimizin temizliği için Diyar Temizlik firmasını tercih ettik ve harika bir hizmet aldık. Her gün kalabalık ziyaretçi sayısına rağmen, AVM her zaman pırıl pırıl oluyor. Personelleri güler yüzlü ve işlerinde uzman. Teşekkür ederiz!

Kaan Yılmaz

Yeni inşaatımızın kaba temizliği için Diyar Temizlik ekibiyle çalıştık ve sonuçtan çok memnun kaldık. İnşaat artıkları ve kalıntılar hızla temizlendi, her şey düzenli ve tertemiz bırakıldı. İlerleyen projelerimizde de kendileriyle çalışmaktan mutluluk duyarız.

Aslı Aydın

Villamızın kapsamlı temizliğini Diyar Temizlik e teslim ettik ve harika bir iş çıkardılar. Mobilyaların, zeminlerin ve tüm odaların temizliği özenle yapıldı. Ekip profesyonel, hızlı ve oldukça dikkatli çalıştı. Villa artık taze ve mis kokuyor. Çok teşekkür ederiz!

Referanslarımız